Rusza III edycja Konkursu Marszałka – Zachodniopomorski Lider NGO 2020 

wpis w: Co nowego | 0

,,Zachodniopomorski Lider NGO 2020” – Konkurs Marszałka dla małych i dużych organizacji pozarządowych. Organizatorem konkursu jest Pracownia Pozarządowa w Koszalinie. 

Głównymi celami Konkursu są: wyróżnienie ciekawych inicjatyw zrealizowanych przez organizacje pozarządowe w 2019 roku, uhonorowanie i promocja działań zachodniopomorskich organizacji, wzmacnianie wizerunku zachodniopomorskich organizacji oraz zwiększenie świadomości mieszkańców województwa na temat działań organizacji.

Do Konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie inicjatywy, które były realizowane przez organizacje (lub oddziały terenowe organizacji) mające siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego, oraz były realizowane na terenie i na rzecz Pomorza Zachodniego.

W konkursie mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz.1057).

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie Organizatora TUTAJ

Z uwagi na dynamiczne zmiany w sytuacji epidemiologicznej:

  • jest możliwość złożenia formularza przez internet – wersja online formularza dostępna jest TUTAJ
  • termin składania zgłoszeń wydłużony został do 23 października (piątek)

Pracownia Pozarządowa jest realizatorem zadania zleconego na podstawie umowy z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego.