Organizacja wolontariatu w czasie COVID-19

wpis w: Co nowego, warto wiedzieć | 0

Zapraszamy was serdecznie na spotkanie online dla organizatorów wolontariatu w czasie pandemii COVID-19, które odbędzie się 19 maja 2020 o godzinie 18:00. 

Spotkanie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje pozarządowe, placówki publiczne oraz grupy nieformalne, które współpracują z wolontariuszami/wolontariuszkami lub chcą taką współpracę rozpocząć w czasie pandemii COVID-19. Zapraszamy też wolontariuszy/wolontariuszki, którzy/które chcą się podzielić swoim doświadczeniem.

Podczas spotkania podzielimy się doświadczeniami, dobrymi praktykami i sposobami na bezpieczne pomaganie w czasie pandemii, omówimy potrzeby i problemy by w oparciu o wnioski ze spotkania programować kolejne działania.

Korzystamy z platformy CLICKMEETING i obowiązuje nas limit uczestników/uczestniczek – maksymalnie 50 osób, w tym organizatorzy spotkania. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://tiny.cc/5l9uoz.
Osoby, które wypełnią formularz otrzymają link do spotkania drogą mailową.  

Spotkanie organizowane jest w ramach Programu Korpus Solidarności oraz w ramach zadania publicznego pn. „Pomorze Pomoże?! #Wypróbuj wolontariat – wspieramy rozwój wolontariatu na terenie Pomorza Zachodniego”, współfinansowanego ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.